Kort dames jas met Absøluteshell Pro waterdicht membraan, geïnspireerd op outdoorkleding. Lichtgewicht, functioneel en beschermend - het ideale kledingstuk voor stedelijk rijden in alle seizoenen.
Het Dainese Centrale Absøluteshell™ Pro Jacket is geïnspireerd op de functionele schalen van outdoorkleding en uitgebreid met elementen uit de stad. Het is een slim-fit korte jas die speciaal is ontwikkeld voor het vrouwelijke vormen. De jas is ideaal voor alle seizoenen en heeft een uitneembare thermische voering die indien nodig ook als los kledingstuk kan worden gedragen. Het lichte en functionele Central dames motorjas is voorzien van een Absoluteshell Pro gelamineerd waterdicht* membraan - een schild tegen de koudste temperaturen en in staat om snel te drogen - en een volledig zachte stof met four-way stretch.
EN 17092 klasse A certificering en uitneembare Pro-Armor L1 gecertificeerde protectoren op schouders en ellebogen - zachte protectoren met grote geventileerde oppervlakken - en een pocket voor de G1 of G2 rugprotectoren (apart verkrijgbaar).
Het Central Absoluteshell Pro Women jacket heeft een afneembare gewatteerde kraag en een capuchon die kan worden opgerold tijdens het rijden met behulp van de reflecterende band aan de achterkant. De capuchon heeft een interne metalen kern die het mogelijk maakt om de capuchon rond het gezicht aan te trekken, waardoor een piek ontstaat die beschermt tegen weersinvloeden (Uno Touch™ Hood Peak-technologie) - met slechts één hand. Eenmaal van de motor af, houdt de waterdichte en gevoerde onderzak je handen lekker warm.
Materiaal
Weerbestendig
Veiligheid
Ergonomie
Kenmerken
*Een waterdicht of waterproof membraan betekent niet onbeperkt waterdicht. De waterdichtheid is afhankelijk van de kwaliteit van het membraan. Zoek je 100% waterdicht? Selecteer dan een motorjas met GoreTex membraan.
EAN 8051019646446
Kies voor een Level 1 of Level 2 rugprotector waarbij Level 2 een hogere impactwaarde heeft dan Level 1.
| Pro-Shape Back | Level 1 |
| Manis D1 | Level 2 |
| Wave D1 G1/G2 | Level 2 |
| Pro-Armor G1 2.0 | Level 2 |
| Maat jas | Dainese rugprotector maat |
| 38 (=34 eu) t/m 54 (=50 eu) | G1 |
Motorkleding is er in verschillende niveaus van waterdichtheid, wat belangrijk is voor comfort en veiligheid tijdens natte ritten. De meeste waterdichte jassen, broeken, handschoenen en laarzen hebben een membraan dat voorkomt dat water door de buitenlaag dringt. Deze producten houden je droog, alleen zit daar een maximum aan. Een waterdicht of waterproof membraan betekent dus niet onbeperkt waterdicht. Bij langdurige blootstelling aan regen of onder hoge druk kan de buitenlaag namelijk toch vocht doorlaten. Dit betekent dat je na langere ritten in zware regen nat kunt worden, vooral op plaatsen waar de stof intensief beweegt of waar naden minder goed beschermd zijn.
Zoek je 100% waterdicht? Selecteer dan een product met een GoreTex membraan. GoreTex is een speciaal ontworpen membraan dat waterdicht en ademend is. Het membraan bevat microscopisch kleine poriën die te klein zijn voor waterdruppels om door te dringen, maar groot genoeg om waterdamp (zweet) te laten ontsnappen. Dit zorgt ervoor dat regen en spatwater buiten blijven, terwijl je lichaamswarmte en vocht afgevoerd worden. Hierdoor blijf je droog en comfortabel, zelfs bij langdurige of zware regen.
Kortom: gewone waterdichte motorkleding houdt korte(re) buien tegen, terwijl Gore-Tex effectief beschermt tegen langdurige regen en tegelijkertijd ademend comfort biedt.