• Tecmate OptiMate 4 Gold Quad Program
  • Tecmate OptiMate 4 Gold Quad Program
1/3

Tecmate
OptiMate 4 Gold Quad Program

SPECIAL OFFER

OptiMate 4 Quad Program GOLD series: 9-step 12V / 12.8V 1.25A sealed battery saving charger and maintainer.

€ 99,99 € 79,95
Bekijk winkelvoorraad
  • 97% van onze klanten beveelt ons aan
  • Gratis bezorgd in NL
  • 30 dagen ruilen of retourneren
  • Ruim 1.300 m2 winkel in Amsterdam
Omschrijving

De ultieme accubehandeling voor de hightech 12V / 12,8V accu in je adventure, touring, cruiser of performance motorfiets, of ATV, Side by Side en waterscooter - 's werelds meest geavanceerde acculader voor power-sport! Ideaal voor 12V loodzuur & 12,8V / 13,2V lithium LFP (LiFePO4).

Viervoudig programma: selecteer programma 1 of 3 om de accu direct of via een werkend 12V stopcontact op te laden, of programma 2 of 4 om de accu op te laden via het CAN-bus gestuurde 12V stopcontact van BMW.(Vereist optionele kabelaccessoire O-9 om aan te sluiten op het stopcontact. Niet inbegrepen).

Volautomatisch meerstappenprogramma laadt de batterij veilig op - Selecteer het batterijtype en de laadbehoefte en de OptiMate 4 Quad Program doet de rest, geen toezicht nodig!

    Specificaties

    • BMW motorfiets CAN-BUS compatibel, automatische activering.
    • Slimme ontzwaveling vanaf 0,5V, voor Pb-accu.
    • Veilig aangesloten laten. Volledige elektronische bescherming.
    • 24/7 Houdt de accu volledig opgeladen en gezond.
    • Laagspanningsherstel & reset GBS, voor LFP-batterij.
    • S.O.H: Test de gezondheidstoestand van de batterij.
    • Groene technologie: Energiebesparende technologie, stand-by stroom minder dan 0,5 W en efficiënt 24-7 batterijonderhoud.
    • IP54: Weerbestendig. Geschikt voor gebruik tot -40°C / -40°F.

    EAN 5425006146876

    Vragen over dit product?
    Verstuur

    Recent bekeken