All-season dames motorjas die zich aanpast aan wisselend weer met uitneembare waterdichte laag, thermovoering en slimme ventilatie voor comfortabele en beschermde ritten.
De Richa Eternity dames motorjas is een all-season motorjas die je laat rijden, wat het weer ook doet. De buitenschaal is gemaakt van hoog abrasiebestendig Cordura polyester met Ripstop Softshell panelen voor stevigheid en stretch waar je het nodig hebt. Dankzij het Richa ACS systeem bepaal je zelf de luchtstroom met grote ventilatiepanelen en dubbele ritsen. De jas heeft een uitneembare thermovoering voor koude dagen en een uitneembare Aquashell pro LTD 10 000 mm waterdichte* jas die zowel onder als over de hoofdjas gedragen kan worden voor extra bescherming bij regen.
De jas is voorzien van Level 1 D3O schouders en ellebogen protectors (inbegrepen) en voorbereid op D3O rugprotectie en borstprotectie (niet inbegrepen). Een elastische taille zorgt voor een fijne pasvorm tijdens lange ritten. Praktische details zoals vijf ruime buitenzakken, een waterdichte Napoleon pocket, 360° verbindingsrits en reflecterende accenten maken de jas compleet.
Voor elk klimaat en elke rit biedt de Eternity Women een slijtvaste constructie, modulaire weersbescherming en langdurig comfort.
Materialen
Weersbestendigheid
Protectie
Comfort
Kenmerken
EAN 5415033392353
Deze jas is voorbereid op een rugprotector insert. Kies voor een Level 1 of Level 2 rugprotector waarbij Level 2 een hogere impactwaarde heeft dan Level 1.
| D3O Central | Level 1 |
| D3O Stealth Viper | Level 1 |
| D3O Stealth Viper | Level 2 |
| Maat jas | D3O rugprotector maat |
| XS t/m M | 6 = S |
| L t/m 3XL | 7 = M |
| 4XL t/m 6XL | 8 = L |
Motorkleding is er in verschillende niveaus van waterdichtheid, wat belangrijk is voor comfort en veiligheid tijdens natte ritten. De meeste waterdichte jassen, broeken, handschoenen en laarzen hebben een membraan dat voorkomt dat water door de buitenlaag dringt. Deze producten houden je droog, alleen zit daar een maximum aan. Een waterdicht of waterproof membraan betekent dus niet onbeperkt waterdicht. Bij langdurige blootstelling aan regen of onder hoge druk kan de buitenlaag namelijk toch vocht doorlaten. Dit betekent dat je na langere ritten in zware regen nat kunt worden, vooral op plaatsen waar de stof intensief beweegt of waar naden minder goed beschermd zijn.
Zoek je 100% waterdicht? Selecteer dan een product met een GoreTex membraan. GoreTex is een speciaal ontworpen membraan dat waterdicht en ademend is. Het membraan bevat microscopisch kleine poriën die te klein zijn voor waterdruppels om door te dringen, maar groot genoeg om waterdamp (zweet) te laten ontsnappen. Dit zorgt ervoor dat regen en spatwater buiten blijven, terwijl je lichaamswarmte en vocht afgevoerd worden. Hierdoor blijf je droog en comfortabel, zelfs bij langdurige of zware regen.
Kortom: gewone waterdichte motorkleding houdt korte(re) buien tegen, terwijl Gore-Tex effectief beschermt tegen langdurige regen en tegelijkertijd ademend comfort biedt.