menu
SALE
  • Rev'it Samples Jacket Dominator GTX
  • Rev'it Samples Jacket Dominator GTX
  • Rev'it Samples Jacket Dominator GTX
  • Rev'it Samples Jacket Dominator GTX
  • Rev'it Samples Jacket Dominator GTX
  • Rev'it Samples Jacket Dominator GTX
  • Rev'it Samples Jacket Dominator GTX
1/7

Rev'it Samples Jacket Dominator GTX

Alleen bij Biker Outfit! Grijp nu jouw kans, REV'IT met 50% of meer korting. Vaak maar enkele stuks verkrijgbaar, dus wacht niet te lang.

Rev'it Samples
€ 1.149,95 € 574,95
Kleur: Light grey-green
WinkelOp voorraad!
Omschrijving

Rev'it Samples zijn vaak vertegenwoordigers, of beursmodellen. Dus geen B-keuze en niet te onderscheiden van reguliere Rev'it collectie. Lees meer onder de tab over Rev'it Samples voor een uitgebreidere toelichting op deze collectie.

Met de ontwikkeling van de Dominator GTX-jas heeft Revit de Engineered skin®-ontwerpfilosofie naar een hoger niveau getild. Op basis van feedback van offroad-veteranen en RTW-reizigers heeft Revit het meest functionele jack in de geschiedenis van REV'IT! gemaakt. Deze jas kent geen beperkingen en zit net boven de Poseidon GTX jas. De jas is voorbereid voor een Adventure nekbrace, een Challenger koelvest, Vest Connector HV en is standaard voorzien van een afneembare niergordel, VCS | aquadefence (EU patent EP 2574249, US patent US 13/630.520) en de gloednieuwe SEEFLEX™ level 2 protectoren. Alleen al de enorme opbergruimte is ongelooflijk, en een indicatie dat deze jas klaar is voor avontuur.

  • Shop nu Rev'it met 50% of meer korting!
  • Enkel verkrijgbaar bij Biker Outfit Amsterdam
Specificaties

Materiaal

  • 3L GORE-TEX® Pro nylon 600D stof
  • 3L GORE-TEX® Pro Armacor-stof
  • 3L GORE-TEX® Pro Talisman-stof
  • PWR | Kevlar-stretch
  • Lorica® neopreen

Waterproofing

  • 3L GORE-TEX® Pro-stof

Protectie

  • SEEFLEX™ Niveau 2 bescherming
  • SEESOFT™ level 2 rugprotector insert – type RV
  • Veiligheidsnaden
  • GORE-TEX® Pro Talisman-panelen

Zichtbaarheid

  • Gelamineerde reflectie

Fit

  • Tour-pasvorm

Verstelbaarheid

  • Tabblad Aanpassing
  • Flexisnap
  • Bandjes voor variabele hoogteverstelling
  • Verstelbandjes
  • Rits aan de zoom
  • V-flap

Ventilatie

  • VCS aquadefence
  • VCS-ritssluiting

Functies

  • VCS-paneel met FidLock® magnetische sluiting
  • Verstelbare beschermzakken
  • Voorbereid voor Challenger koelvest inzetstuk
  • Voorbereid voor vestconnector HV
  • Voorbereid voor Adventure nekbrace
  • Korte en dubbele lange verbindingsrits
  • Strek lippen
  • Stretch panelen
  • Aerocool 3D-gaas
  • Afneembare elastische manchetten
  • Afneembare niergordel
  • Halsband haak

Zakken

  • Waterdichte opbergzakken
  • Handverwarmende zakken
  • Zak op mouw
  • XL opbergvakken
  • Binnenzakken
  • Napoleon zak
  • Geheime zak

SKU 210000060317

Maattabel
Over Rev’it Samples
Rev'it Samples zijn vaak vertegenwoordigers, of beursmodellen. Dus geen B-keuze en niet te onderscheiden van reguliere Rev'it collectie. 

  • De meeste Rev'it Samples zijn verkrijgbaar in de maten large of 50 voor heren en medium of 36 voor dames. Staat jouw maat er niet tussen? Helaas kunnen wij er dan ook niet aan komen.
  • Tenzij anders vermeld, artikelen uit de Rev'it Samples collectie worden geleverd met identieke protectie en/of accessoires.
  • In de meeste gevallen hebben de artikelen slechts tijdelijk gediend als showroom of vertegenwoordigers model.
  • Van alle artikelen zijn slechts enkele stuks voorradig; op = op.
  • Uiteraard kunnen incomplete of beschadigde artikelen uit de Rev'it Samples collectie altijd worden geretourneerd.

Let op: artikelen uit de Rev'it Sample collectie zijn GEEN onderdeel van de reguliere Rev'it fabrieksgarantie. 

97% van onze klanten
beveelt ons aan
Gemakkelijk afrekenen met
iDeal, Achteraf betalen en PayPal
7 dagen per week open, met
ruim 1.300m2 winkel
Teveel keuze? Wij helpen
graag! Bel of mail ons
kan weg