Verandert van kleur bij wisselende weersomstandigheden door zich naadloos aan te passen aan de lichtintensiteit. HJC RPHA 12 Pinlock lens DKS495. Geschikt in combinatie met voorbereide HJ-42 helmvizieren.
Omstandigheden veranderen, dus het kan handig zijn om voor elke omstandigheid het juiste lens te hebben. Bij bewolkt weer is de lichtintensiteit laag, de fotochromische moleculen worden lichter en laten meer licht door. Bij blootstelling aan zonlicht is de lichtintensiteit hoog en worden de moleculen donkerder om de hoeveelheid licht die door het brillenglas wordt doorgelaten te verminderen.
Een Pinlock® lens is gebaseerd op twee belangrijke principes om een mistvrij zicht te garanderen. Het vochtabsorberende oppervlak van de lens trekt effectief watermoleculen aan en slaat ze op, terwijl de luchtdichte afdichting samen een thermische barrière vormt die condensatie van het vizier voorkomt.
SKU 170384